שירות מחשוב  לעסקים

כל ארגון מצליח חייב מחשוב יעיל ומתקדם! מחשוב יעיל ומתקדם!

HighNet מובילה במתן שירותי מחשוב לארגונים, ומספקת ארסנל שירותים לייעול ההתנהלות העסקית כדוגמת שירותי HELPDESK, הקמת שרתים, רשתות, מערך מחשוב, אנטי וירוס וייעוץ לתכנון מערך המחשוב בארגון. 

שירותי המחשוב ניתנים מקצה לקצה בהתאמה מלאה לפעילות הארגון, תוך ראייה עתידית להתפתחות הארגון, והתאמת הפתרונות המתקדמים והיעילים לקידום המטרות העסקיות. כלל השירותים ניתנים במקצועיות על ידי אנשי System ומלווים בפגישת היכרות להבנת צורכי הארגון, מתן ייעוץ מקצועי ושירותי תמיכה מלאים.

לייעוץ ופרטים נוספים, התקשרו אלינו עוד היום >>

אנחנו נשמח לעזור

פתרונות האבטחה המתקדמים של  HighNet
שירותי HELPDESK

המחשוב בארגון הוא הלב הפועם שלו, ולכן כל תקלה ולו הקטנה ביותר יכולה להשבית את פעילותו, לפגוע במתן השירות ללקוח ולגרום להפסדים כספיים. שירותי HELPDESK של  HighNet  מאפשרים לארגון לקבל סיוע מקצועי מרחוק בכל מקום ובכל זמן, על ידי מומחי מערכות מידע, וכך להחזיר במהרה את הארגון לפעילות תקינה. 

מהו שירות HELPDESK?

השירות מאפשר למומחי מערכות מידע של החברה להשתלט על בעיות המחשוב בארגון, ולספק במהרה את הפתרונות הנחוצים. הסיוע יעשה למגוון תקלות במערכות הפעלה, בתוכנות אופיס כדוגמת Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Active Directory ועוד. תוכנות אלה חיוניות מאוד לארגונים, ולכן התמיכה תעשה במהירות וביעילות על ידי צוות מומחים. 

שירותי SYSTEM

HighNet מספקת שירותי SYSTEM מקיפים לארגונים, כולל תחזוקה מלאה וניהול מקצועי של כלל מערכות המחשוב בארגון. השירות כולל ביצוע מגוון פעולות אחזקה, כדוגמת עדכוני אבטחה לשמירה על מערכות המחשוב, ביצוע ניטור, טיפול בתחנות העבודה ועד הקמת מערכות מחשוב ייחודיות וביצוע פרויקטים טכנולוגים מגוונים בהתאם לצורך.

שירותי SYSTEM ניתנים על ידי צוות מיומן, כזה שחי ונושם את טכנולוגיות ומערכות מחשוב ויודע כיצד לייצר סביבת עבודה יעילה עם אפס תקלות. נציין כי אחזקה זו חיונית לעבודה רציפה ויכולה למנוע תקלות ופרצות אבטחה, כך שטיפול שוטף מקצועי יחסוך לכם בעלויות ובקיום תקלות שעשויות לפגוע בפעילות הארגון.

הקמת רשתות

צוות המומחים של HighNet לצידכם בתהליך הקמת רשתות, ומספק ייעוץ מקצועי לתכנון יעיל ובחירת ספקי תקשורת מובילים. לרשתות התקשורת יש תפקיד חשוב, מכיוון שהן מאפשרות למידע לזרום בצורה אפקטיבית, לדוגמה מיילים, העברת קבצים, הודעות והפעלת כלל המערכות החיוניות לתפעול הארגון.

הקמת הרשתות נעשית בהתאמה אישית לכל ארגון, תוך בחינת הצרכים, המאפיינים הארגוניים הדרושים ואופי הפעילות הקיימת והעתידית. מטרת צוות החברה לחבר בסינרגיה את כלל מערכות המחשוב, התוכנות והשרתים, כך ניתן יהיה להעביר נתונים בקלות, ובד בבד לשפר מקצה לקצה את הפעילות העסקית.

אנטי וירוס

HighNet מעניקה מגוון רחב של פתרונות למניעת וירוסים במחשבים או בשרתים של הארגון. הפתרונות הם של המותגים הגדולים בעולם כדוגמת TREND, MICRO, ESET, KASPERSKY, וזאת בהתאמה אישית לכל לארגון ודרישותיו. ידוע כי המידע החשוב בארגון חשוף לפרצות ווירוסים זדוניים כדוגמת תוכנות ריגול שונות, גניבת מידע ומכירתו לגורמים מפוקפקים, ולכן אנטי וירוס יכול למנוע סכנות העשויות לפגוע בארגון. נציין כי וירוסים ופרצות עשויים לקרות בשל פעילות סטנדרטית יום יומית של העובדים כמו בתהליך שליחת מיילים, העברת קבצים, פתיחת לינקים הנראים תמימים ועוד. 

השירות ניתן על ידי מומחי אבטחת מידע וכולל ייעוץ לבחירת אנטי וירוס המותאם לפעילות הארגון ואופיו, שירותי התקנה מקצועיים לכלל מערכות המחשוב והמחשבים בארגון ומתן שירותי אחזקה ותמיכה מלאים.

הקמת מערך מחשוב

מערך המחשוב הוא הלב הפועם בכל ארגון ובכל סדר גודל, ולכן הקמתו חייבת להיעשות באמצעות תכנון מקצועי וראייה לטווח הארוך. צוות HighNet מעניק ליווי מקיף בתהליך הקמת מערך המחשוב, ומטרתו ליצר פעילות עסקית יעילה, פרואקטיבית ומותאמת באופן אישי לדרישות הארגון ואופיו.

החברה עובדת על פי מתודות עבודה מוקפדות, הכוללות פגישת היכרות להבנת צורכי הארגון והתאמת המחשוב לעובדים ולאילוצים השונים. לאחר מכן, צוות החברה מבצע  תכנון מקיף לציוד המחשוב הדרוש כמו שרתים, מחשבים, תוכנות, חומרות, ציוד היקפי ועוד. בתום האפיון החברה מקימה את מערך המחשוב ומעניקה שירותי תמיכה מלאים.

ייעוץ מחשוב

המחשוב בארגונים מהווה את לב פעילותו ומשמש באופן יומיומי את כלל העובדים, ולכן בחירתו חייבת להיעשות בצורה חכמה, תוך בחירת הטכנולוגיות המתקדמות והמותאמות לפעילות הארגון. חברת HighNet מעניקה שירות ייעוץ מחשוב, המאפשר לקבל מידע על המערכות הקיימות, והמערכות שיש לשדרג בהתאם לצורך ולמטרת ייעול הפעילות העסקית.

היתרונות הבולטים של ייעוץ מחשוב

ייעוץ מחשוב על ידי מומחי System מאפשר לכם לעלות שלב ולהתקדם לשיא הטכנולוגיה, וכך לשפר את תצורת העבודה, את מתן השירות ללקוח ואת רמת האבטחה של מערכות המחשוב. כמו כן, פעמים רבות מדובר על חיסכון עצום בעלויות התחזוקה, בעיקר בעת מעבר למערכות מחשוב מבוססות ענן.

תשתיות תקשורת

HighNet מתמחה בהקמת תשתיות תקשורת למשרדים ברמה הגבוהה ביותר, ובהתאמה מלאה לאופי הארגון ופעילותו. השירות כולל הקמת משרדים, אחזקת תשתיות תקשורת, חיבור סניפים והטמעת סיבים אופטיים. השירות ניתן בתהליך הקמת המשרד עוד בשלב התכנון, תוך עבודה צמודה לאדריכל/הקבלן האמון על הפרויקט, או בתהליך שדרוג תשתיות התקשורת במשרד. 

צוות HighNet מונה מומחי תקשורת המלווים כל הלקוח במסירות רבה, תוך התאמת הציוד האיכותי ביותר של המותגים הגדולים. לייעוץ ופרטים נוספים על השירות, פנו אלינו עוד היום!

לייעוץ ופרטים נוספים על שירותי מחשוב לעסקים

פנו עוד היום למומחים של HighNet >>>