שירותי ענן

שירותיענן

חברת HighNet היא מהחלוצות בישראל בתחום שירותי ענן, ומעניקה שירותים מתקדמים בתחום עוד משנת 2008. שירותי ענן הם העתיד של מערכות המחשוב בעולם ומספקים יתרונות עצומים כמו גיבוי מידע, מרכזיות, אירוח אפליקציות ועוד. למעשה, כלל השרתים והמערכות שהיו עד כה פיזיים, עוברים לענן ומאפשרים לארגונים ליהנות ממגוון יתרונות כמו גישה מהירה, אבטחה מקסימלית, עבודה יעילה מכל מקום ובכל זמן, חיסכון במשאבים ובעלויות האחזקה. 

צוות HighNet מספק את המחשב,  ואתם מתחילים לעבוד מייד!   ואתם מתחילים לעבוד מייד! 

כחלק מהשירות, תקבלו ייעוץ מקצועי לבחירת פתרונות ענן מותאמים אישית, לצד הטמעת הטכנולוגיות והתאמתן לאופי הארגון וצרכיו העכשוויים והעתידיים.

להתנסות בשירותי ענן חודש ראשון ללא תשלום, פנו אלינו עוד היום >>> 

פתרונות ענן מותאמים אישית של  HighNet
שולחן עבודה ושרתים מרוחקים VDI

HighNet מתמחה בהקמת סביבת עבודה יעילה – VDI (Virtual Desktop Infrastructure), המאפשרת לעובדי הארגון לעבוד בשולחן עבודה שאינו מקומי, כלומר כלל העבודות המתבצעות על ידי העובדים נשמרות בענן על גבי שרתים מרוחקים. שיטה זו נחשבת ליעילה ביותר, מכיוון שעובדים יוכלו להמשיך לעבוד בכל רגע נתון מהנקודה בה הם עצרו, הן בתוך הארגון והן מבחוץ. 

היתרונות של שרתים מרוחקים

מבחינת נוחות ויעילות, מדובר על יתרון משמעותי לעובדים ולארגון כמו ניצול יעיל של משאבים כדוגמת הזיכרון והמעבד, הניהול מרכזי, גישה מהירה וישירה ליישומים השונים, שרידות וזמינות גבוהים, תחזוקה מרכזית וחסכונית, רמת האבטחה גבוהה, אחסון מרכזי לתחזוקת הנתונים ועוד.

אירוח  אפליקציות

HighNet מציעה מגוון פתרונות אירוח לאפליקציות החיוניות לניהול עסקי שוטף בארגונים, כדוגמת חשבשבת, פריוריטי ,SAP ONE ועוד. אפליקציות אלה דורשות אבטחה גבוהה בשל המידע הרגיש המופיע בהן, ומאידך גישה מהירה לעובדים. זו הסיבה שהאפליקציות יאוחסנו בחוות השרתים הייחודית של HighNet, הממוקמת באחת מחוות השרתים המאובטחות והיציבות ביותר בישראל.

כל עסק מצליח חייב תשתית חזקה!

חוות השרתים של החברה נבנתה בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר של איגוד חברות התקשורת העולמי, ובהתאם לתקינת Tier3+. כלל הציוד בחוות השונות עומד בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי, ISO, IQ NET. כמו כן, הגישה לחוות השרתים מהירה במיוחד והמידע מגובה בתדירות גבוהה. כל אלה מאפשרים ללקוחות ליהנות מהתנהלות עסקית יעילה ומאובטחת.

ענן גרפי

HighNet שואפת לחדשנות, ומספקת מגוון פתרונות מחשוב ייחודיים כדוגמת שולחן עבודה גרפי מאובטח בענן. מדובר על שולחן עבודה בענן התומך ביישומי גרפיקה הדורשים משאבי עיבוד גרפיים גבוהים במיוחד. תשתית הענן הגרפי של HighNet מבוססת על מיטב החידושים הטכנולוגים בתחום ה – VDI הגרפי VGPU.

השירות מתאים לאומנים, ציירים, מעצבים גרפיים ובעלי מקצוע נוספים, העובדים עם תוכנות ויישומים כבדים, ומעוניינים לעבוד מכל מחשב וטאבלט – במשרד, בבית ואפילו מהלפטופ בבית קפה. למעשה, תצורת העבודה משתנה פלאים והופכת להרבה יותר יעילה, וזאת תודות לשירות הענן הגרפי המאפשר אפילו לתחנה רזה לקבל גישה לשרת עוצמתי עם כרטיס מסך חזק.

בואו ליהנות מהיתרונות המופלאים של מחשוב גרפי איכותי ותוכנות מתקדמות! לייעוץ ופרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום >>>   פנו אלינו עוד היום >>>  

גיבוי מידע  בענן

חברת HighNet  מובילה במתן פתרונות ענן מתקדמים, ובין היתר מספקת שירותי גיבוי בענן, תוך דגש על מתן פתרונות גיבוי מותאמים אישית לארגון, בהתאם לנפח המידע העכשווי והעתידי. בחלוף השנים כל ארגון צובר מידע רב שערכו לא יסולא בפז, כאשר אובדן המידע מכל סיבה יכול לגרום  לנזק משמעותי, ואף במקרים מסוימים לקריסתו.

גיבוי המידע היקר בענן הוא הדרך הבטוחה והמתקדמת לשמור על המידע מפני קטסטרופות שונות כמו טעויות אנוש, תקלות, וירוסים, שריפה הפוגעת בשרתים הפיזיים ועוד. מלבד נוחות הגיבוי בענן והאבטחה המקסימלית, מורשים יוכלו לשלוף את המידע בעת הצורך במהירות רבה ומכל מקום.

מומחי ה- Cloud של HighNet  מספקים מעטפת שירות הכוללת ייעוץ מקצועי, הטמעת הפתרונות, בקרה ומתן שירותי תמיכה מקיפים.

מרכזיה IP  בענן

HighNet  מאפשרת לכם להיפטר מהתשתיות הפיזיות, לייעל את מערך התקשורת הבין ארגונית והטלפוניה, ולהתקדם למרכזיה בענן. החברה מספקת שירות ייעוץ מקצועי לבחירת המרכזייה המתאימה, הטמעה, התקנה ומתן שירותי תמיכה מלאים. מרכזיה בענן מאפשרת לכם לשפר באופן משמעותי את מתן השירות ללקוח, באמצעות מגוון פיצ'רים מתקדמים.

ארגון חזק צריך תקשורת יציבה  בעלות נמוכה 

מרכזיה בענן היא חכמה ומתקדמת, ומכילה פיצ'רים ייחודיים המותאמים לתצורת העבודה המודרנית. עם תכנון ואפיון מקצועיים של צוות HighNet, גם אתם תוכלו לשפר ולייעל את מתן השירות ללקוחות, ומצד שני גם ליהנות מהתנהלות פנים ארגונית יעילה ונוחה. כתוצאה משיפור השירות והמענה ללקוחות, תוכלו להגדיל רווחים ולשמר לקוחות קיימים!