שירותי גיבוי מתקדמים

אל תגידו לי זה לא יקרה לי זה לא יקרה

מזמינים עכשיו שירותי גיבוי ונהנים משקט נפשי

וגם מחודש ראשון  ללא תשלום!

המידע העסקי בארגון הוא הנכס החשוב ביותר וערכו לא יסולא בפז, ולכן שירותי גיבוי מתקדמים של HighNet מאפשרים לכם למנוע את אובדן המידע היקר במקרה של קטסטרופה כמו וירוסים, תקלות, טעויות אנוש, שריפות ועוד. המידע מגובה ממקורות שונים כמו מתוכנות CRM, מתוכנות הנהלת חשבונות, מתוכנות גבייה, קבצים במחשב, תמונות חשובות וכו'. 

עם שירותי הגיבוי של HighNet המידע שלכם מאובטח יותר!

פתרונות הגיבוי של החברה מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת למנוע פרצות. כמו כן, ניתן לקבל גישה מהירה למידע, לשחזר גרסאות קודמות ולבצע גיבוי אוטומטי ומתוזמן לכלל המידע הנמצא בארגון. השירות כולל ייעוץ לבחירת הגיבוי, הטמעתו בארגון ומתן שירותי תמיכה מהירים ואנושיים. 

גיבוי ONLINE  לבסיסי נתונים

HighNet מתמחה בגיבוי ONLINE לבסיסי נתונים המחזיקים את המידע החשוב ביותר בארגון. שירותי הגיבוי הם הפתרון החיוני לכל ארגון, ומאפשרים  להגן על המידע החשוב מפני קטסטרופות כמו טעויות אנוש, שריפות, תקלות, וירוסים ועוד. אין ספק שבלעדי המידע הקיים בבסיסי הנתונים הארגון לא יכול להתקיים, ולכן זה הזמן לעבור לגיבוי ONLINE מתקדם. 

היתרונות של שירותי גיבוי לבסיסי נתונים

שירותי הגיבוי ניתנים לכל השרתים, התוכנות, תחנות העבודה ולכל השרתים הקיימים בארגון. הגיבוי מאובטח ומוצפן באלגוריתם חזק עם אפשרות גישה מהירה, ניתן לשחזר בקלות את המידע השמור ועוד. צוות HighNet מונה מומחי System המעניקים ייעוץ לבחירת מערכות הגיבוי, דרך הטמעתן וכלה במתן שירותי תמיכה מלאים.

גיבוי  שרתים

שרתי הארגון מחזיקים את כל המידע החשוב, ולכן יש לגבות אותם באופן יומיומי ולהגן על המידע החשוב אשר נאסף יום יום. גיבוי שרתים הוא שירות קריטי לכל ארגון ולו הקטן ביותר להמשך קיומו, ולכן צוות המומחים של HighNet מציע פתרונות גיבוי ייעודיים לשרתי הארגון בכל סדר גודל ונפח רצוי. 

היתרונות של גיבוי שרתים

גיבוי לכל סוגי מערכות ההפעלה, תוכניות ייעודיות שאינן מכבידות על השרתים, הצפנת המידע באמצעות אלגוריתם חכם, אבטחה מקסימלית להגנה על המידע, ניהול מרוכז של כל המידע במקום אחד וגישה מהירה למורשים. השירות כולל ייעוץ לבחירת מערכות גיבוי המותאמות לסוגי השרתים ופעילות הארגון, כולל הטמעה ומתן שירות תמיכה מלאים.  

גיבוי עמדות מקומיות

במציאות של היום, לא לוקחים סיכונים! מחשבי העובדים מייצרים מידי יום עוד ועוד מידע חיוני, שאותו יש לגבות באופן פרטני על מנת למנוע את אובדן המידע. HighNet מעניקה מגוון פתרונות גיבוי מתקדמים המותאמים באופן אישי לפעילות הארגון וצרכיו, כך שתוכלו ליהנות משקט נפשי ולדעת שהמידע היקר ביותר נשמר בשרת ייעודי ומאפשר גישה מהירה מכל מקום. 

ליווי אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר!

צוות HighNet מונה מומחי System ואבטחת מידע המעניקים פתרונות גיבוי לעמדות מקומיות, בדגש על הבנת צורכי הארגון, נפח המידע הדרוש ומתן ייעוץ מקצועי. בתחום בחירת פתרונות הגיבוי, צוות החברה מטמיע את הפתרונות במקצועיות ומעניק שירותי תמיכה מקיפים לכל בעיה. 

תנו למומחים של HighNet להגן על הנכס החשוב ביותר של הארגון!

לחודש התנסות  ללא עלות

פנו אלינו עוד היום >>>