אופיס 365 לעסקים

אופיס 365לעסקים

המשרד הפרטי שמאפשר לעבוד  מכל מקום ומכל מחשב...

אופיס 365 לעסקים של Microsoft מסייע לארגונים לייעל את עבודתם עם מגוון יישומי Office בענן כמו Word , Excel , Outlook , PowerPoint. בין היתר, אופיס 365 מהווה פתרון ייעודי לניהול דוא"ל של הארגון בצורה מאובטחת, תוך גיבוי  אוטומטי של כל המידע. כלי אופיס מספקים מגוון יתרונות כמו ממשק נוח, עלויות נמוכות, גרסאות חדשות, גישה מהירה מכל מקום ועוד.

חברת HighNet מציעה מגוון פתרונות אופיס 365 לעסקים, הכוללים ייעוץ לבחירת החבילות המשתלמות והמתאימות לארגון, כולל שרת דוא"ל ארגוני, הטמעת המערכות ומתן שירותי תמיכה, אחזקה ושדרוג גרסאות.

שירות   דוא"ל ארגוני

HighNet  מספקת ייעוץ לרכישת חבילות דוא"ל ארגוני ייעודיות, וזאת בהתאמה מלאה לאופי הארגון ודרישותיו. שירות הדואר של Microsoft מאפשר ליהנות מגישה נוחה לדוא"ל, ליומן האישי של כל עובד, לאנשי הקשר ולמשימות הקיימות. כל זה בגישה מהירה מכל מחשב ובכל זמן. 

וזה עוד לא הכל… דוא"ל ארגוני של Microsoft  מאפשר לכם ליהנות מדוא"ל המבוסס ענן עם זמינות גבוהה ועלויות נמוכות במיוחד, ללא הצורך בהתקנה ותחזוקה שוטפת. כמו כן, כלל המידע מאובטח  על ידי תוכנות אבטחה, ניתן לשליפה מהירה ומסונן על ידי שירות אנטי-ספאם, עם מנועים חכמים לאבטחה מקסימלית.

מיגרציה  ל 365

ארגון חזק חייב סביבת עבודה מודרנית ומתקדמת! בואו להתקדם לחזית הטכנולוגיה וליהנות מתוכנות אופיס 365 של Microsoft, המאפשרות לשדרג את שגרת העבודה, לחסוך בזמן, לייעל את העבודה וליהנות מנוחות בלתי מתפשרת. 

HighNet מספקת שירותי ניהול ומיגרציה ל -365 ומטפלת בכל האלמנטים הדרושים למעבר, וכל זאת ללא תקלות, תוך עמידה ביעדים וחיסכון כספי. בנוסף, צוות החברה מציע מגוון פתרונות אבטחה יצירתיים ומטפל בכל נושא האבטחה ושחזור הנתונים שאבדו או נמחקו במהלך המעבר. 

עם צוות HighNet המעבר לטכנולוגיות המתקדמות של אופיס 365 Microsoft הרבה יותר קל!

אפליקציות  אופיס

רק אפליקציות אופיס 365 מקדמות ארגונים לסביבת עבודה יעילה, נוחה וחסכונית יותר! עם המומחים של HighNet הרבה יותר קל למנף את הפעילות העסקית ולהתקדם  לסביבת עבודה "מייקרוסופית ". לרשותכם מגוון חבילות אופיס 365 של Microsoft משתלמות במיוחד, והכל בהתאמה אישית לאופי הארגון ופעילותו השוטפת.

כל האפליקציות של אופיס במקום אחד!

צוות HighNet מספק לכם את כל אפליקציות של אופיס 365 במקום אחד, כולל ייעוץ, הטמעתן במחשוב החברה, שדרוג גרסאות ותמיכה. אין ספק שהעובדים יוכלו לעבוד בנוחות מקסימלית מכל מקום ובכל זמן. האפליקציות הן: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive ו- Teams.