אבטחת מידע וסייבר

HighNet מובילה בתחומי אבטחת מידע, ומספקת מגוון פתרונות אבטחה מתקדמים ומותאמים באופן אישי לפעילות הארגון והמערכות הקיימות. השירות כולל מתן פתרונות של המותגים המובילים, אשר מעניקים הגנה מקצה לקצה לכלל התוכנות, מערכות המחשוב, השרתים, רשתות תקשורת, חומרות, ועוד. השירות כולל ייעוץ מקיף, הצגת הפתרונות המתאימים, הטמעתם בארגון ומתן שירות אחזקה ותמיכה מקיפים.

פתרונות אבטחה חיוניים כיום לכל ארגון, מקטן ועד גדול, מכיוון שאנו עדים לפרצות אבטחה זדוניות, איומים, סחיטות, גניבת מידע, וירוסים, סוסים טרויאנים והרשימה עוד ארוכה. למעשה, פתרונות האבטחה של HighNet, מאפשרים לכל ארגון להימנע מפגיעה משמעותית שעשויה להוביל לנזקים כספיים עצומים וקריסתו של הארגון במקרים קיצוניים.

פתרונות האבטחה המתקדמים של  HighNet
הגנה  מוירוס כופר

וירוס כופר מהווה איום משמעותי לארגונים, ולצערנו מידי שנה חלה עלייה במספר הניסיונות של חדירת וירוס כופר לארגונים. וירוס כופר מהווה פגיעה כספית חמורה, כיוון שהחדרתו מצפינה את הקבצים החשובים, ובמידה ותרצו לשחרר את ההצפנה, תאלצו לשלם הרבה כסף בהתאם לדרישת האקר. קבצים אלה עשויים להיות חיוניים לפעילות העסקית כמו קבצי וורד, אקסל, תוכנות ניהול, תמונות חשובות ועוד. 

חשוב להבין של עסק חשוף לחדירת וירוס כופר, החל מארגונים גדולים ועד עסקים קטנים, ולכן הקדימו תרופה למכה והגנו על המידע החשוב. HighNet מספקת שירותי ייעוץ והתקנת תוכנת אנטי וירוס ייעודית לוירוס כופר, ומאפשרת לכם למנוע את חדירתו. כמו כן, צוות HighNet ממליץ לבצע גיבוי אוטומטי של כלל הקבצים בענן. 

סינון  אתרים

HighNet מספקת מגוון פתרונות אבטחה מתקדמים, ובין היתר שירות סינון אתרים המאפשר לכל ארגון להגביל את הגישה למידע מסוים ברשת. מדובר על שירות יעיל לשיפור הפרואקטיביות של עובדי הארגון, ומאידך גם למנוע חדירה של וירוסים, סוסים טרויאניים, ותוכנות זדוניות העשויות לגנוב מידע ולגרום לנזק משמעותי למערכות והתוכנות הקיימות בארגון.

שירות סינון אתרים ניתן בהתאמה מלאה לדרישות החברה, לדוגמה חסימת ספקים מסוימים, תכנים על פי תחומים, חשבונות מסוימים, סינון מכשירים ועוד. צוות HighNet קשוב לדרישתכם ויספק ייעוץ מקיף וסיוע בבחירת התוכנות והתוספים השונים, במטרה לסנן את האתרים הרצויים.

זכרו! שירות סינון אתרים חיוני מאוד לכל ארגון, ויאפשר לכם למנוע חדירת וירוסים זדוניים, ובד בבד יעלה את תפוקת העבודה של העובדים!

חומת  אש

חומת אש (Firewall) היא חליפת המגן של כל ארגון, ומאפשרת להציל את המידע היקר ביותר מפני וירוסים, סחיטות, גניבה או אובדן פתאומי של המידע. מדובר על מוצר חיוני לכל ארגון ולו הקטן ביותר, ומאפשר לו למנוע פרצות אבטחה שעשויות לגרום לנזקים משמעותיים.

חומת אש היא למעשה נתב חכם שתפקידו לחבר בין רשת האינטרנט הפנימית, לבין הרשת החיצונית בדרך מאובטחת ביותר, וכך למנוע כניסה של 'אורחים' לא רצויים. 

חברת HighNet מספקת חומת אש בהתאמה אישית לארגון, ומעניקה שירות ייעוץ, הטמעה, תחזוקה ומתן שירות תמיכה. המטרה היא לספק אבטחה מקסימלית לארגון, תוך שיפור מהירות האינטרנט עם פס רוחב מאובטח ונקי מהפרעות. 

מבדקי פריצות PT

כחלק ממתן שירות אבטחת מידע לארגונים, חברת HighNet מספקת מבדקי פריצות PT  –  Penetration Test המדמים תקיפה חיצונית או פנימית למערכות המחשוב של הארגון. מטרת הבדיקה לאתר פרצות אבטחה, תרחישים המדמים פרצה וסיכונים אמיתיים פוטנציאלים, העשויים לחדור למערכות המחשוב ולגרום לנזקים משמעותיים.

את מבדקי פריצות PT מבצעים מומחי אבטחת מידע של HighNet, שהם בעלי כישורי פריצה ייחודיים והיכרות מעמיקה עם כלל מערכות המחשוב והסכנות הקיימות. מטרתם היא אחת – לבצע בדיקות מקצועיות, ובתום הבדיקה להגיש לארגון דו"ח מסודר שיאפשר לתקן את פרצות האבטחה במידה ואותרו.

סקר סיכונים

ביצוע סקר סיכונים חיוני לכל ארגון ומיועד למפות פרצות אבטחה מבעוד מועד. כיום כל ארגון ולו הקטן ביותר חשוף לפרצות אבטחה כמו איומים, גניבת מידע וסכנות רבות המאיימות על המידע היקר הקיים בארגון.  למעשה, כל פעולה פשוטה חושפת את המידע לסיכונים, החל משליחת מייל, העברת קבצים, מצגות ועוד. ביצוע סקר סיכונים מאפשר לתכנן ולמפות את המשאבים הדרושים לאבטחת המידע ולפעול בהתאם לממצאים.

חברת HighNet מבצעת בדיקה מקיפה של כל הסיכונים, כולל בחינת הסיסמאות לתוכנות השונות בארגון, מענה לדרישות ותקני האבטחה הדרושים, הערכה של הסיכונים הקיימים ומתן פתרונות אבטחה מתקדמים וחסכוניים.

המשכיות  עסקית DR

חברת HighNet מתמחה במתן שירות המשכיות עסקית DR- Disaster Recovery, אשר נועד להתמודד בצורה אפקטיבית עם אסונות שונים הקשורים לאבטחה ואובדן/גניבת מידע. כיום כמעט כל ארגון מגבה את המידע הקיים, אך עדיין לא כולם מבצעים זאת בשרתים המבוססים ענן. אולם, גם אם קיים גיבוי, לעיתים הוא לא מעניק פתרונות לתשתיות קריטיות, אלא לנתונים בלבד. 

ברגעים החשובים באמת, צוות HighNet נמצא לצידך! 

צוות HighNet מונה מומחי אבטחת מידע המבצעים תוכנית להתאוששות מאסון, על מנת להמשיך את הפעילות העסקית השוטפת, ומבלי לפגוע במתן השירות ללקוחות ובשגרת העבודה. תוכנית DR נועדה להגדיר נהלים ומדיניות שיהוו המשכיות עסקית בכל אסון, וזאת באמצעות חומרות, תוכנות  ותשתיות חלופיות.