היתרונות העצומים של שירותי ענן גרפי

כל מעצב העובד עם יישומים גרפיים, יודע עד כמה חשוב לעבוד עם מחשב חזק שיוכל להכיל את התוכנות הדרושות לעבודה, אך הדילמה הגדולה היא כאשר רוצים לעבוד על היישומים מלפטופ, טאבלט ואפילו ממחשב אחר פשוט יותר. כאן שירות ענן גרפי של HighNet נכנס לתמונה ועושה לכם חיים קלים יותר!

מהו ענן גרפי?

HighNet מובילה את תחום מחשוב ענן ומספקת פתרונות ענן ייעודיים, ובניהם גם שירות ענן גרפי המאפשר להנגיש עבורכם מענה איכותי ומתקדם ביחס למתחרים. מדובר על שולחן עבודה גרפי המאובטח בענן, אשר מגיע ממרכז הנתונים של HighNet ותומך בכל יישומי הגרפיקה הדרושים, כולל משאבי עיבוד גרפי גבוהים. בשורה תחתונה, כלל היישומים מאוחסנים בענן, ומאפשרים לכם ליהנות מגישה מהירה מכל מקום ובכל זמן.  

למי שולחן עבודה גרפי בענן מתאים?

שולחן עבודה בענן מתאים לכל מי שעובד עם תוכנות גרפיות שונות, הן למטרת עבודה והן כתחביב. לדוגמה מעצבים גרפיים, אומנים, ציירים, מעצבי פנים, אדריכלים, מעצבי אתרים ולמעשה לכל מי שרוצה ליהנות משולחן עבודה חזק, וירטואלי ומאובטח.

בואו נדבר על היתרונות של שולחן עבודה גרפי בענן

  • גישה מהירה מכל מקום

לא משנה אם תרצו לעבוד מבית קפה, אצל הלקוח, במשרד, מהבית וכו', תוכלו ליהנות מגישה מהירה לכל היישומים על ידי הקלדת קוד וסיסמה. למעשה, תוכלו לעבוד על כל מחשב, טאבלט, סמארטפון וזאת ללא קשר למפרט שלהם – פשוט גאוני!

  • פתרון מחשוב ענן חדשני 

בעידן שבו חדשנות היא חלק מהמשחק, גם אתם צריכים להתקדם לדבר הבא! ידוע כי לקוחות דורשים עבודה מהיום למחר, ומצד שני מעוניינים לראות תוצרים במהירות, כך שתוכלו לבצע טאצ'ים דרך כל מכשיר, ולקדם את העבודה. כמו כן, בפגישה עם הלקוח תוכלו להראות לו דוגמאות ייחודיות או את שלבי ההתקדמות דרך לפטופ או טאבלט.

  • תשתיות חזקות ומתקדמות

תשתית הענן הגרפי של HighNet מבוססת על מיטב החידושים הטכנולוגים בתחום ה – VDI הגרפי VGPU. השימוש בממשק נוח במיוחד ומאפשר אפילו לתחנה רזה לקבל גישה לשרת חזק עם כרטיס מסך חזק ביותר. אם כך, תוכלו ליהנות מתשתיות חזקות המספקות את כל היתרונות של מחשב גרפי איכותי ותוכנות מתקדמות – אך ללא ההשקעה הנלווית.

  • עלות חודשית קבועה 

HighNet מספקת 4 חבילות לבחירה במחירים אטרקטיביים במיוחד, כך שתוכלו לבחור את החבילה המתאימה לכם על פי רוחב הפס הדרוש. כמובן שניתן לעבור בין החבילות במידת הצורך. 

 צריך להוסיף את החבילות אני ממליצה להוסיף קישור לדף של החבילות, כי זו כתבה וזה יפגע במבנה שלה. אופציה נוספת, להוסיף את החבילות למטה. 

  • שירותי תמיכה 

צוות המומחים של HighNet איתכם לאורך כל הדרך! כחלק מהשירות, תקבלו ייעוץ מקצועי לבחירת החבילות והטמעת היישומים. כמו כן, מערך השירות זמין תמיד להעניק לכם תמיכה מלאה ומהירה במקרה של תקלה, כך שיש לכם על מי לסמוך – תמיד!

בואו להתקדם לפסגת הטכנולוגיה ולייעל את חוויית העבודה! 

לפרטים נוספים על חבילות השירות, צרו איתנו קשר עוד היום >>> 

היה לכם מעניין? שתפו עם אחרים