שרותי דוא”ל

החל מיונת הדואר הראשונה, ששימשה גם היא כדרך אפקטיבית להעברת מסרים בתקופתה, עברנו כברת דרך, וכיום אף אדם פרטי קל וחומר בעל עסק, אינו יכול להתנהל ללא דואר אלקטרוני. הסיבה לכך היא שלדואר אלקטרוני ישנם יתרונות רבים – באמצעותו ניתן להעביר במהירות מסרים, פרטי השולח, המען והנמען וכן הזמן והתאריך מצוינים בעמוד באופן אוטומטי, ניתן לשמור את הדואר בתיקיות על המחשב וכך לחסוך בניירת ובל נשכח את העלות – שהיא למעשה אפסית.

יחד עם זאת, כשמדובר בעסקים קטנים וגדולים, הפעלתו של דואר אלקטרוני דורשת שרתים יקרים, מעקב שוטף, ובנוסף גם מערך תפעול, תחזוקה וגיבוי, מה גם שדואר אלקטרוני עשוי לחשוף את המחשב לווירוסים שונים. לכן, אין זה מפתיע שיותר ויותר עסקים עוברים להשתמש בשרתים חיצוניים, או במילים אחרות – לשירותי דואר אלקטרוני מבוססי ענן.

אנחנו נעשה זאת עבורכם

אין זה סוד שתפעול דואר אלקטרוני דורש את רכישתם של שרתים ורישיונות, מה שעשוי להוות כהוצאה גדולה לעסקים מכל סוג. יותר אינכם צריכים להתעסק בתפעול שרתים היות ואנו בהיי-נט מעמידים לרשותכם שירותי דואר אלקטרוני מבוססי ענן הנשענים על התשתית של מיקרוסופט אופיס 365. דואר אלקטרוני מבוסס ענן, הוא הפתרון המושלם עבור עסקים קטנים, גדולים ובינויים היות והוא חוסך מכם את כאב הראש וכן את העלויות הנלוות לתפעול שרתים, שדרוגים טכנולוגיים תקופתיים ועוד.

בין היתרונות שאנו מעמידים לרשותך בהטמעת פתרונות אופיס 365 בשירותי הענן:

  • אופיס 365 הוא פתרון נהדר עבור עסקים מכל הגדלים, ודרכו ניתן לתפור חליפה המותאמת בדיוק עבור הצרכים של העובדים בעסק שלך.
  • את השירות ניתן להרחיב או להקטין בהתאם לדרישה של הארגון, כך שהתשלום הוא לפי שימוש.
  • הדואר האלקטרוני בתשתית זו הינו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר, ובדרגת אמינות גבוהה שתבטיח את הדיסקרטיות של המידע שלך.
  • מנעד הפתרונות נע בין שירותי דואר אלקטרוני בנפח גדול של 25 ג’יגה לכל תיבה, בשילוב עם לוח שנה ואנשי קשר, דרך פתרונות של סנכרון בין צוותים בארגון שלך ועד שיתופי פעולה נרחבים עם מגוון רחב של אנשי מקצוע ועובדים או מנהלים בארגון, הנמצאים כולם במקומות שונים ומשתמשים אף במכשירים שונים.
  • השירות מאפשר לכל בעל עסק גישה לטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום, ובשילוב עם כלים מוכרים וידועים כגון יישומי אופיס ואפליקציות המותאמות לעבודה עם אופיס 365, ובכך ניתן ליהנות ממגוון עולמות בחבילה אחת, במחיר ידוע מראש.

צוות המומחים של היי-נט בעל הניסיון הנחוץ כדי לעזור לכם להטמיע את הפתרונות הפרודוקטיביים ביותר בעולם המחשוב, פתרונות שיהוו עבורכם חיסכון משמעותי. שירותי דואר אלקטרוני מהווים חסכון בעלויות התפעול השונות, היות ובפועל אתם משלמים רק עבור מספר המשתמשים וכן על התוספות הנלוות כמו למשל שירותי סינון דואר זבל או הפעלת ארכיון, במידה ובהם אתם מעוניינים.

כדי ליהנות מהשירות, כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת וצוות המומחים שלנו כבר יעשה את הכל, תוך שהוא ישמש עבורכם כעוגן מקצועי, אמין וזמין לאורך כל התהליך.