רשתות תקשורת

רשתות תקשורת – הליבה של הארגון

רשתות תקשורת הינן חלק אינטגרלי מהארגון היות והן מהוות את הליבה של העסק.

דרכן עובר המידע הכי חיוני. לכן יש לוודא כי הן עומדות בקריטריונים של איכות, אמינות, יציבות, אבטחה ועוד. היות וכל ארגון הוא שונה, תכנון רשתות תקשורת נעשה על פי אפיון העסק והתכנית העסקית שלו וכן ביחס לגודלו, להיקף פעילותו ובהתאם למספר העובדים.

על מנת לתכנן את רשתות התקשורת שלכם על הצד הטוב ביותר, אנו נבחן את הצרכים של העסק שלכם בצורה מעמיקה ובאופן אישי.

תכנון רשתות – רגע לפני הקמה ותפעול הרשת

היי-נט מעמידה לרשותכם כמה וכמה אפשרויות לתכנון רשתות ביניהן – רשתות מקומיות, רשתות בין סניפים, רשתות אלחוטיות וכדומה. בנוסף, ניתן לשלב בשירותים הבסיסיים קישוריות לרשתות סלולריות, מערכות אבטחה וכן מערכת טלפוניה.

כיצד מתנהל תהליך ההקמה של רשתות תקשורת?

על מנת לפקח על תהליך כה מורכב וחשוב לעסק שלכם, להיי-נט צוות של מומחים הנמצאים כאן על מנת לייעץ וללוות אתכם שלב שלב בכל שלבי ההתקנה והתפעול עד לרמת הפרטים הקטנים. בשלבי הפיקוח, אנו נוודא כי תהליך ההקמה מתנהל על פי הנוהל ובהתאם לתכנית, כמו גם במקביל לדרישות שלכם ותוך שימת לב קפדנית למסגרת התקציב.

בנוסף ובמסגרת השירות, אנו אחראים גם על אספקת הציוד הדרוש לצורך התקנת רשתות תקשורת, כאשר אנו דואגים להיות מובילים גם באיכות הציוד שאנו בוחרים ולכן עובדים ללא ייצוג של מוצר או חברה וזאת כדי לאפשר לכם שירות אובייקטיבי ששם את טובתכם לנגד העיניים תמיד.

היי-נט – ראשונים בשירות

קדמה היא תנאי הכרחי להצלחת כל עסק ועסקים שאינם צועדים יד ביד עם השינויים שמתרחשים, למרבה הצער נותרים מאחור. לכן, הצטרפו אלינו כבר היום ותוכלו להיות עם ידכם על העליונה וליהנות מרשתות התקשורת המתקדמות ביותר!