פתרונות לעסקים קטנים

בעידן הגלובלי, התחרות שכל עסק נתקל בה היא גדולה עשרות מונים מאשר לפני עידן האינטרנט. כיום, על מנת לקבל נתח שוק בתחומים תחרותיים, כל עסק נדרש להפוך את החסרונות ליתרונות גם כאשר מדובר בעסקים קטנים אשר מעוניינים לשחות עם הכרישים הגדולים בשוק. אחד היתרונות של עסקים קטנים הוא הדינמיות הרבה. בעוד שלעסקים גדולים יותר לוקח זמן לבצע שינויים גדולים בארגון וכך להתפתח בהתאם, עסקים קטנים יכולים לעשות זאת בקלות יתרה. בנוסף לעסקים קטנים אומנם אין אותם המשאבים להשקיע במערכות מידע יקרות ומורכבות כמו לעסקים הגדולים, אך מנגד אין להם גם את הצורך במערכת פרטית שכזו ולכן להתאמת שירותי מחשוב ומידע לאופיו וגודלו של העסק קיימת חשיבות משמעותית.

לעסקים קטנים יתרונות גדולים

לנו בחברת היי-נט ניסיון של למעלה מ – 15 שנה במתן פתרונות אולטימטיביים לעסקים קטנים תוך התייחסות קפדנית לאופיו של העסק וכן לצרכים שלו באופן אישי ולכן אנו מציעים לכם מגוון שירותים הכוללים בדיוק את מה שהנכם צריכים –

  • הקמת הרשת ואירוח שרתים בהתאם לכמות המשתמשים.
  • סביבה וירטואלית המתוכננת בצורה שמאפשרת לכם לשנות את מבנה כמו גם את אופן ניהול הרשת בהתאם לגדילה והתרחבותה של החברה.
  • שירותי אחסון ענן המאפשרים לכם לאחסן מידע מחוץ למחשב הפרטי, כאשר המידע מגובה, נמצא בהישג יד ובזמינות מרובה, הממשק נוח למשתמש, חוות השרתים הנה מאובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמקביל – ניתן להגדיל את שטח האחסון בכל עת.
  • התאמת שירותי מחשוב ותמיכה הנעשית בהתאם לאופיו של העסק שלכם. איש מקצוע מתחום הגרפיקה למשל זקוק למחשב חזק ביותר לעומת אדם העובד במחלקה פשוטה יותר ואנו יודעים בדיוק איזו מערכת להתאים לאיזה משתמש – ואף להציע פיתרונות וירטואליים שבכוחם להוזיל את העלויות באופן משמעותי.

לבתי עסק קטנים ישנן יכולות כלכליות קטנות יותר באופן יחסי, אולם נתון זה אף פעם לא מנע מאתנו לספק לכל עסק את השירות הטוב ביותר בהתאם למידותיו ובהתחשב בגדול התקציב. כך שאצלנו אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו את תמורה גבוהה ביחס להשקעה שלכם.

צרו אתנו קשר עוד היום וזכו לפתרונות הטובים ביותר שהעסק שלכם יכול להיעזר בהם.