ניהול רשתות

אנו בחברת היי-נט מתמחים כבר למעלה מ- 15 שנים בניהול רשתות. לאורך הזמן למדנו כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, בתחום דינאמי ומשתנה זה אנו זקוקים לריכוז של אנשי מקצוע מנוסים בתחום הרשתות תחת קורת גג אחת, כך שנוכל אכן לספק לכם שירות אמין, מקצועי ואיכותי. בנוסף היות ואנו מאמינים כי מתוקף היותכם אנשי עסקים מגיעים לכם הפתרונות המתקדמים ביותר שקיימים שיעזרו לתפעולו השוטף של העסק, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולבחור את אחד ממסלולי השירות הגמישים שלנו, שיותאמו באופן מדויק לצרכים של העסק שלכם במחירים שווים לכל כיס.

שירותי ניהול רשתות של היי-נט כוללים:

  • ניטורותחזוקה שירותי ניהול הרשתות שלנו מאופיינים בזמינות מרבית ולו רק כדי לאפשר לכם לקבל פתרון איכותי בכל זמן נתון. השירות כולל בדיקות חוזרות ונשנות של זמינות השרת והשירותים, התרעה על תקלות באופן מידי, טיפול מהיר בתקלות ועוד.
  • גיבוישירותי הגיבוי של היי-נט הינם המתקדמים ביותר בתחום הטכנולוגי ומאפשרים חזרה מהירה לשגרה ולפעילות העסקית – בכל מקרה בו אתם עשויים להיתקל.
  • אבטחה – היות ולא פעם ניהול שרתים כולל התעסקות עם מידע רגיש, אנו מעמידים לרשותכם שירותי חומת אש שיאבטחו את המידע שלכם באופן מוחלט. בנוסף אנו דואגים שלא לפסוח על עדכוני אבטחה וכך לשמור אותם רלוונטיים בכל עת.
  • תמיכה ותפעול – לרשותכם עומדת מערכת מתקדמת המאפשרת תקשורת עם הלקוח ואיתור היסטוריית תקלות ובנוסף מענה אנושי מצוות התמיכה שלנו אשר עומד לרשותכם תמיד לצורך ליווי ותמיכה ויספק לכם מענה זמין לכל בעיה.
  • שינויים ב- IIS/APACHE אנו בהיי-נט מציעים גם מגוון שירותים נלווים עבור לקוחות ללא רקע נרחב בעולם השרתים.
  • דוחות חודשיים –כחלק משירות ניהול שרתים אנו מציעים את הגשתם של דוחות מפורטים על רמת התעבורה מדי חודש בחודשו.

צוות המומחים שלנו המורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם כאן כדי לספק לכם מענה זמין ואיכותי, כמו גם ליווי צמוד בכל שלב ושלב לאורך התהליך. לפרטים נוספים אודות שירותי ניהול שרתים של היי-נט או לקביעת פגישת יעוץ צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח להעמיד לרשותכם את מיטב הפתרונות בתחום ניהול הרשתות.