מרכזיה וירטואלית מבוססת אסטריקס

אנו בהיי-נט מעמידים לרשותכם את האפשרות ליהנות משירותי מרכזיה וירטואלית מבוססת אסטריקס ישירות מחוות השרתים המאובטחת שלנו וכך לחסוך מכם את ההשקעה ברכישה ובתפעול שרת מרכזיה משל עצמכם. במילים אחרות אנו מעניקים לכם – מקסימום שירות במינימום עלות.

ריכזנו עבורכם את כל היתרונות במקום אחד

מטבע הדברים אל ניהול עסק מתלוות הוצאות רבות, חלקן בלתי נמנעות כמו למשל ההוצאה הדרושה לתפעול מרכזיה. שירותי מרכזיה הנם הכרחיים לתפקודו של העסק היות והם משמשים כאמצעי תקשורת הן בתוך והן מחוץ לארגון. בעזרת שירותי מרכזיה וירטואלית אתם יכולים ליהנות מכל היתרונות תוך שאתם חוסכים בעלויות החודשיות באופן משמעותי–

  • הפעלת שירותי מרכזיה וירטואלית מבוססת אסטריקס ישירות מהענן מתאימה לכל סוגי העסקים קטנים כגדולים.
  • התשלום הנו עבור זמן שימוש בלבד מה שמאפשר לכם לחסוך את ההשקעה הגדולה הכרוכה בהפעלת מרכזייה.
  • שירותי המרכזייה הנם מתקדמים ביותר וכוללים הגדרת שלוחות, קבוצות חיוג, העברת שיחות, ניתוב שיחות, שיחות ועידה, מענה קולי, דואר אלקטרוני ועוד. כמו כל מרכזיה מתקדמת.
  • שירותי מרכזייה וירטואלית ניתנים לשינויים בקלות ובפשטות ולרוב מתבצעים דרך הרשת או על ידי שיחת טלפון אחת, בניגוד למרכזיה רגילה בה כל שינוי דורש חיווט ומערך הגדרות מחודש.

15 שנים של ניסיון בתחום המחשוב

משנה לשנה תחום מחשוב הענן הולך מתפתח כך שעסקים מכל הסוגים ומכל ההיקפים יכולים ליהנות משירותי מחשוב איכותיים. אך יחד עם זאת, עליכם לוודא כי גם השירות שאתם מקבלים אינו נופל באיכות. בהיי-נט אנו מציעים לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר שקיימים בתחום המחשוב, ביניהם מרכזיה וירטואלית מבוססת אסטריקס, כי תחום השירות הנו עמוד התווך של הפעילות העסקית שלנו, ואנו שואפים לספק לכם את השירות האמין והטוב ביותר.

מרכזיה וירטואלית מבוססת אסטריקס – הפתרון המושלם לעסק שלכם

בעזרת מרכזיה וירטואלית מבוססת אסטריקס תקבלו את כל היכולות של מרכזיית IP אך מבלי להשקיע את אותן העלויות או האנרגיה שהנם תנאי הכרחי לתפעול השוטף.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לשירותי מרכזיה ברמת אמינות גבוהה כבר עכשיו.