מסלולי שירות

אין עסק אשר דומה למשנהו ומהיבטים רבים, כך שאין זה מן הנכון להתאים את אותו המסלול לכל סוגי העסקים. ולכן אנו בהיי-נט מעמידים לרשותכם מסלולי שירות שונים המתאימים לכל עסק וכן לכל תקציב. היתרון במסלולים הוא גמישותם וכן האפשרות להחליפם במידת הצורך, מה שמאפשר לכם לקבל בדיוק את המענה לו אתם זקוקים.

על מנת להקל עליכם באופן מרבי, מלבד מסלולי התמיכה, אנו גם לוקחים אחריות על תהליכים כמו רכש ציוד והתקנה ומתווכים ביניכם לבין הספקים השונים.

בין מסלולי השירות של היי-נט פתרונות מחשוב

  • מסלול חודשי קבוע – שירות המועדף על עסקים רבים היות והתשלום בו קבוע וידוע מראש וכולל בתוכו את התחייבותנו לתפעול המחשבים בארגון, לתפעולם של שירותי תמיכה בכל השרתים, לשירותי תחזוקה וגיבוי, להפעלת שירותי ניטור מרחוק לאיתור תקלות ועוד. במסגרת השירות, האחריות על תפעול המחשבים היא עלינו ולכן אתם יכולים להתפנות לניהול העסק שלכם על הצד הטוב ביותר.
  • מסלול בנק שעות – מסלול המאפשר לכם לקנות בנק של שעות תמיכה ולשלם עליו מראש כך שהעלות מתקזזת על בסיס קריאות או במילים אחרות – במידה ואתם מנצלים את השירות. השירות הזה הוא מענה אידיאלי לעסקים קטנים אשר אינם דורשים תמיכה שוטפת אלא רק שירותי תמיכה במקרים מיוחדים ומורכבים. כמובן שתשלום מראש עבור בנק שעות יתבצע בהתאם לתנאים והתקנות כמו גם בהתאם לצרכים האישיים שלכם.
  • מסלול השמה – מסלול השמה הוא אחד ממסלולי שירות אשר עיקרו ליווי צמוד לעסק שלכם. בפניכם עומדות אפשרויות רבות ומגוונות לאותו הליווי, החל מנציג שמגיע מדי שבוע לעסק שלכם וכלה בליווי יומיומי, צמוד ושוטף מצד צוות המומחים. מבין מסלולי שירות שונים שקיימים, מסלול השמה קיים כדי להעניק לכם שירותי תמיכה וכן שירותי טיפול במצבים בהם לא ניתן לשלוט על ידי “שלט רחוק”.

מסלולי שירות שונים נועדו על מנת לספק לכל עסק את הפתרון האולטימטיבי תוך תכנון מקדים, מילוי יעדים עסקיים והתחשבות בתקציב.

לבירור פרטים אודות הסוגים השונים של מסלולי שירות מבית היי-נט אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כבר כעת ויחד נוכל למצוא את המסלול שמתאים בצורה מדויקת לעסק שלכם!