הענן הגרפי High Grid

פלטניום
תכנית למקצוענים מלא רוחב פס GPU
50 G
100 G
200 G
300 G
400 G
צור קשר עוד היום
זהב
תכנית למקצוענים 3/4 מעבד GPU
50 G
100 G
200 G
300 G
 
צור קשר עוד היום
ברונזה
תכנית בסיסית רבע מעבד GPU
50 G
100 G
צור קשר עוד היום

 High–Grid שירותי ענן גרפי מבית

Special prices for education!

בהיי-נט אנו חושבים פתרונות יצירתיים על מנת להיות יכולים להנגיש עבורכם מענה איכותי ומתקדם ביחס למתחרים שלכם!

אנו גאים להציג פתרון חדשני – שולחן עבודה גרפי מאובטח בענן.

שולחן עבודה בענן הינו שולחן עבודה עשיר היישר ממרכז הנתונים של היי נט, הכולל תמיכה ביישומי גרפיקה הדורשים משאבי עיבוד גרפי גבוהים

 אליהם תהיה לכם גישה מלאה מכל מקום ברשת! ומכל מחשב ללא קשר כמעט למפרט שלו וכן מטבלטים וסמרטפונים.

שירות הענן הגרפי – פתרון מחשוב ענן חדשני

לכל בעל מקצוע כלי העבודה להם הוא זקוק על מנת לבצע את עבודתו נאמנה, וכשם שצבאי עובד עם מברשת ונגר עובד עם מסור, מעצב גרפי עובד עם תוכנות עיצוב מתקדמות ועם מחשב גרפי חזק ואיכותי. אולם בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, הציוד הדרוש לביצוע גרפיקה מקצועית עולה סכום לא מבוטל שיכול להגיע לאלפי שקלים.

במקביל, גם כשמדובר בציוד אמין ואיכותי, בסופו של יום, כמו כל ציוד אחר, גם הוא אינו עמיד בפני בלאי ונזקים. לכן, כדי למנוע מכם להחליף מחשב כל כמה שנים, ועל מנת לאפשר לכם להתרכז נטו במוצר ולחסוך לכם זמן יקר ומשאבים, אנו בהיי נט מעמידים לרשותכם שירות ראשון מסוגו בארץ – תחנת עבודה גרפית במודל עלות חודשית.

High Grid – HIGH Design

היות ואתם נמצאים אצלנו במקום הראשון אנו בהיי נט תמיד מחפשים כיצד לייעל את העבודה שלכם בתחום שבו אנחנו הכי מבינים – אינטגרציית תשתיות מחשוב, טכנולוגיות ומערכות מידע. לכן חברנו ל CITRIX, חיבור אשר הוליד פתרון עסקי פורץ דרך.

שירותי מחשוב ענן גרפים. תשתית הענן הגרפי שלנו מבוססת על מיטב החידושים הטכנולוגים בתחום ה – VDI הגרפי VGPU.

שרות ענן גרפי מבית מאפשר לכל איש מקצוע לפעול על העמדה בזמן המתאים ביותר עבורו, מהנוחות של הבית, המשרד או כל מקום אחר. איך זה עובד? שירות הענן הגרפי מאפשר אפילו לתחנה רזה גישה לשרת חזק עם כרטיס מסך חזק ביותר בעלות מינימלית, מה שמאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של מחשב גרפי איכותי ותוכנות מתקדמות – אך ללא ההשקעה הנלווית.

ONE STOP SHOP >> ONE STEP AHEAD

הצוות המקצועי של היי נט פועל מתוך תפיסה ברורה כי כל בעל עסק זכאי ליהנות מטכנולוגיה איכותית פורצת גבולות ומפתרונות מתקדמים בתחום המחשוב. כשעיקרון זה מנחה אותנו, מלבד המקצועיות, אנו מפעילים מערך שירות מקצועי, חם ואישי שרואה את הצרכים שלכם ושואף כי יחד נהיה צעד אחד לפני כולם.

בהיי נט אנו מעמידים לרשותכם פתרונות מחשוב כוללים והכל במקום אחד – ותמיד צעד אחד לפני המתחרים. לפרטים נוספים אודות שירותי הענן הגרפי אתם מוזמנים ליצור אתנו כבר עכשיו ונשמח לצרף אתכם לשירות עוד היום.