גיבוי אונליין

בעידן המודרני עיקר הפעילות העסקית מתבצעת דרך מחשבים, אך היות ושרת של מחשב בודד אינו יכול לעמוד בעומס של תפעול כלל השרתים בעסק, יש צורך בתשתית חזקה הנשענת על חוות שרתים איכותית. היות וחיי השגרה אינם חפים מהפתעות, לעיתים מתרחשים מקרים בלתי צפויים כמו למשל פריצה, הצפה או שריפה, מה שעלול לגרום לאיבוד המידע שנמצא על השרתים. אך למרות שמדובר בהפתעה לא נעימה, למרבה השמחה קיים פתרון מעשי והוא – שירותי גיבוי ONLINE של חוות השרתים.

שירותי גיבוי ONLINE מתקדמים

בהיי-נט אנחנו מאמינים שכדי ליהנות מפתרונות מחשוב מתקדמים להם אתם זכאים, עליכם בראש ובראשונה להרגיש כי העסק שלכם נמצא בידיים טובות, כי השירות איכותי ואמין וכי באמצעותו תוכלו להתאושש מכל איבוד מידע במהירות וביעילות. לכן על מנת לספק לכם מערך גיבוי ONLINE מתקדם חוות השרתים מופעלת על פי סטנדרטים בינלאומיים.

כל היתרונות של פתרונות גיבוי ענן

  • החווה ממוקמת במתקן תת קרקעי מאובטח 24/7 וכוללת שמירה ובקרת כניסה אלקטרונית.
  • המתקן מוגן על ידי מערכות חשמל כפולות, מערכות כיבוי אש וכן על ידי מערכת מיזוג אוויר מתקדמת.
  • על מנת לספק לכם שירותי גיבוי מתקדמים, שרתי הגיבוי מנוטרים ונתונים למעקב שוטף בכל שעות היממה.

טכנולוגיה פורצת דרך

בעזרת תכנון וגיבוי ONLINE תוכלו לוודא שעל כל תקלה שעשויה להתרחש, העסק שלכם לא יושבת לתקופה ארוכה. אנו מציעים לכם שירותי גיבוי במגוון מסלולים ביניהם גיבוי מרוחק המאפשר לשחזר את המידע במהירות המרבית, גיבוי בשרתים וירטואליים שניתנים להפעלה מידית במקרה בו דרושה חזרה מהירה לשגרה, וכן גיבוי חם המופעל במקרי חירום, לכל אותם עסקים שאינם יכולים להרשות לעצמם לאבד ולו דקת עבודה אחת.

ידע הוא כוח ואכן המידע החיוני הקשור אל תפעולו השוטף של העסק הנו חשוב לאין שיעור ובלעדיו העסק יכול לשבוק. לכן אל תהיו חכמים לאחר מעשה, לפעמים עדיף ללמוד מטעויות של אחרים מאשר לחכות לרגע האחרון ולבסוף להצטער על כך שלא הייתם מגובים. צרו אתנו קשר כעת ותוכלו ליהנות משירותי גיבוי ONLINE מתקדמים בהקדם.