אירוח שרתים

אירוח שרת בחוות השרתים נועד על מנת לספק מענה לעסקים קטנים וגדולים בעת תפעול מערך מחשוב עסקי כולל. אך מה זה אומר?

ובכן, הרי שבכל עסק ישנם כמה וכמה מחשבים ולפחות אתר אחד. יתרה מכך הרי שכל מחשב כולל גם תוכנות מגוונות, רשתות תקשורת וכן אפליקציות שונות.

מסדי המידע והפעולות המורכבות הנדרשות לביצוע בעת העברת מידע על גבי רשתות תקשורת    מערך מחשוב כזה נועד לספק מגוון גולשים או משתמשים בכל זמן נתון. בד”כ יש צורך בשרת נוסף שיספק שירותי תמיכה ואף אחסון וגיבוי במידת הצורך, על מנת שרשת המחשוב והפעולות המורכבות בענן וברשת התקשורת יוכלו לפעול באופן מלא וללא תקלות מיותרות.

אירוח שרת בחוות השרתים – קצת על השירות

חוות השרתים של היינט ממוקמת באחת מחוות השרתים המאובטחות ויציבות ביותר בישראל

חוות השרתים נבנתה בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר של איגוד חברות התקשורת העולמי בהתאם לתקינת Tier3+. כלל הציוד בחוות השונות עומד בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי, ISO, IQ NET.

אצלינו ניתן לארח את האפליקציה שלכם, את השרת שלכם או את הDR שלכם!

הרשת מהווה פלטפורמה ייחודית לאספקת שירותי מחשוב מלאים לארגונים ומציעה לעסקים שילוב מנצח של שירותי תקשורת מנוהלים עם שירותי אינטגרציה מלאים.

 

15 שנים של ניסיון באירוח

בעלי עסקים – בין אם קטנים או גדולים – זקוקים כיום לשירותי אירוח שרת בחוות השרתים לצרכים שונים, החל מאחסון קבצי הארגון או אתר האנטרנט,

וכלה בשרותי מחשוב מתקדמים הניתנים בענן.

ובאירוח, כשמו כן הוא, מלבד המקצועיות, האבטחה והיציבות, חשוב כי החברה שמספקת את השירות תעניק גם יחס חם ואישי.

הצוות המקצועי של היי-נט מורכב מטובי המוחות בתחום המחשוב, אשר מלבד היותם מעודכנים במיטב הטכנולוגיות המתקדמות, הם גם בעלי ניסיון מוכח במתן שירות מקצועי, אישי ואדיב.

נשמח להעמיד לרשותכם את כל הנסיון שצברנו –  צרו אתנו קשר כעת ומצאו את הפתרונות המתאימים ביותר לעסק שלכם!