אודות

חדשנות, טכנולוגיה, יצירתיות ופתרונות מתקדמים הם העתיד של כל ארגון מוצלח. לכן אין זה פלא ש-HighNet בוחרת להציב עצמה בחזית של כל התחומים הללו – כדי להיות יכולה להעמיד עבור כל עסק את האפשרות להתקדם רחוק אל עבר המאה ה-21.אם בעבר על מנת לבנות אתר אינטרנט או אפליקציה איכותית על בעלי עסקים היה לקנות את התוכנה המתאימה ולהשקיע בתשתית, כיום בעזרת פתרונות מחשוב ענן מתקדמים, התשתית כבר שם, מה שמאפשר לכם להתחיל לעבוד ישירות על המוצר.

יחד עם זאת בתחום כל כך דינמי ונתון לשינויים כמו עולם המחשוב ענן, אין זה מספיק למצוא חברה שמתמחה באירוח שרתים בלבד אלא יש למצוא חברה אשר מספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים ופורצי גבולות, ושביכולתה לחשוב כל הזמן על הדבר הבא.

 

 

טכנולוגיה פורצת גבולות

הצוות של היי-נט פתרונות מחשוב הוקם בשנת 1998 וכולל את מיטב המוחות והכישרונות המקצועיים, אשר לזכותם ניסיון מוכח במתן שירות אישי ומקצועי וכן תחומי התמחות הכוללים בין היתר – מתן פתרונות בתחום אינטגרציית תשתיות מחשוב, טכנולוגיות ומערכות מידע.

המטרה העיקרית הניצבת לנגד עיננו היא לאפשר לכם חסכון במשאבים ובזמן עבודה יקר ולכן על מנת לוודא כי תקבלו את הפתרונות הפרודוקטיביים ביותר לעסק שלכם, אנו מציעים גם מגוון שירותי מחשוב ענן חדשניים ובלעדיים ביניהם – שירותי ענן גרפי, הדמיות תלת מימד ופתרונות חדשניים נוספים.

 

 

menu_li מקום ראשון בשירות

בהיי-נט אתם הראשונים אשר עומדים לנגד עיננו בכל עת, ולכן חרטנו על דגלנו לספק לכם את השירות הטוב ביותר, תוך שימת דגש על פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וחדשניים, אובייקטיביות ושקיפות מרבית, זמינות וליווי צמוד בכל שלב ושלב

כל זאת ועוד על מנת לשמש עבורכם ככתובת אמינה ומהימנה לקבלת ייעוץ, שירות וניהול פרויקטים מגוונים.

נשמח לעמוד לשרותכם!