אבטחת רשתות

בעידן הטכנולוגי ברוב גדול מכלל העסקים חלק אינטגרלי מניהולו השוטף של העסק נוגע במחשוב העסקי.

כיום עם התפתחות האינטרנט ועם קיומן של רשתות תקשורת בתוך הארגון ומחוצה לו, מידע רב (ולעיתים קרובות מידע רגיש כמו תמחור מוצרים לעומת מחירי עלות, כוח אדם, שמות של לקוחות ,תכתובות וכדומה) עובר “מיד ליד” על בסיס שוטף ויומיומי. היות והמידע מהווה את הקניין הרוחני של העסק, חשוב לשמור עליו מכל משמר ולמנוע שהוא יהיה חשוף בפני כלל הציבור כל שכן בפני המתחרים.

אבטחת רשתות – הביטחון מתחיל כאן

כדי שתוכלו לוודא שאתם עובדים עם רשת תקשורת מאובטחת אנו בהיי-נט מציעים לכם שירות “אבטחת רשתות” שעיקרו מתן ייעוץ, טיפול, תחזוקה שוטפת וניטור רשתות. שירות אבטחת רשתות מתחיל בבדיקה כוללת של הרשת הקיימת, שלאחריה נדע יותר לעומק את היקף תכנית הפעולה בה יש לנקוט. בין אמצעי האבטחה העומדים לרשותכם – חומות אש, מערכות לזיהוי גישה וכן מערכות VPN.

שינויים תמידיים החלים בעולם הטכנולוגיה ובפרט בעולם המחשוב, מחייבים בעלי עסקים להיות תמיד ערים לשינויים ולפעול בהתאם. היות ורוב הפעילות העסקית מתבצעת דרך מחשבים, יש לוודא כי הרשתות בהן משתמשים הנן מאובטחות היות ורשתות שאינן מתוחזקות מהוות “פרצה לגנב”. אך בפועל בתור בעלי עסקים וכמצופה מכם, לרוב הנכם עסוקים בניהול העסק, ולכן לא תמיד מוצאים את הזמן להתעדכן בכל החידושים בתחום.

היי-נט , לשם כך אנחנו כאן

אנו בהיי-נט דואגים תמיד להיות מעודכנים עבורכם. צוות המומחים המקצועי שלנו נמצא עם היד על הדופק כשהוא מצויד בכל החידושים הטכנולוגים קטנים כגדולים ולו רק בכדי למצוא עבורכם את הפתרונות הכי אפקטיביים והכי יצירתיים. בהיי-נט אנו מעמידים לרשותכם מכלול של שירותים לרבות אבטחת רשתות, והכל תחת קורה גג אחת, וכך אתם נמנעים מההתרוצצות בין אנשי מקצוע שונים.

לפרטים נוספים אודות שירות אבטחת רשתות, צרו עמנו קשר כבר עכשיו!